51724406_2321427381425390_1749241051815608320_o13 лютого 2019 року за ініціативи керівництва Таврійського державного агротехнологічного університету відбулося засідання круглого столу з керівниками закладів загальної середньої освіти Приазовського району Запорізької області на чолі з начальником відділу освіти, молоді та спорту Приазовської райдержадміністрації Кузьмінською І.Л.

Серед запрошених гостей були директори ОНЗ Приазовська СШ І-ІІІ ст. «Азимут»; Богданівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Новоспаська ЗОШ І-ІІІ ст.; Ганно-Опанлинський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; Дівнинська ЗОШ І-ІІІ ст.; Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст.; Степанівська Перша ЗОШ І-ІІІ ст.; ОНЗ «Гірсівська ЗОШ І-ІІІ ст.» та заступники директорів з навчально-виховної роботи ОНЗ Нововасилівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ПНЗ «Гармонія»; Ганнівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

Університет представляло керівництво – ректор, д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України Кюрчев В.М.; проректор з НПР, к.т.н., доцент Ломейко О.П., а також декан факультету агротехнологій та екології, к.с.-г.н., доцент Іванова І.Є.; завідувач кафедри цивільної безпеки, к.т.н., професор Рогач Ю.П.; начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Циновська Т.Т. Крім цього, у роботі круглого столу взяли участь співробітники кафедри цивільної безпеки Малюта С.І.; Зоря М.В. та Євтушенко Г.О.; голова студентської ради університету Шац Надія (31 ЦБ); студенти Станько Вікторія (11 ЦБ), Білоножко Дмитро (22 МБЕЕ), які є випускниками шкіл Приазовського району.

Роботу круглого столу розпочав ректор університету д.т.н., професор Кюрчев Володимир Миколайович. Насамперед, він відзначив вагому роль університету у системі вищої освіти півдня України. Це один з найпотужніших освітніх центрів, який дає студентам якісні професійні знання у відповідності з вимогами сучасних стандартів освіти. Ректор підкреслив, що фахівці з дипломом ТДАТУ затребувані у всіх галузях економіки країни.

Керівник відділу профорієнтації та довузівської підготовки ТДАТУ Циновська Тетяна Томашівна презентувала гостям інформацію про освітній потенціал ТДАТУ, розвинену інфраструктуру і можливості для творчого та спортивного розвитку студентів. Особливу увагу вона приділила міжнародним зв’язкам навчального закладу, а саме можливості для студентів пройти практику за кордоном (Франція, Польща, Німеччина, інші країни Європи).

У рамках візиту для освітян Приазовського району була проведена екскурсія. Гості побували в музеї університету, навчальних аудиторіях, комп’ютерних класах, побачили навчальне обладнання, поспілкувалися з викладачами різних кафедр.

Наприкінці ознайомчої поїздки її учасники подякували керівництву ТДАТУ за змістовну презентацію університету, а ректор, у свою чергу, подякував колегам-освітянам за зацікавленість у спільній плідній роботі із розбудови української освіти на сучасних засадах.

За матеріалами: кафедра цивільної безпеки