Всі ми знаємо, що вже традиційно на факультетах проводяться квести для студентів 1-го курсу. Але цього року Студентська рада ТДАТУ підготувала для них щось нове, яскраве та непередбачуване!

25 жовтня на території ТДАТУ пройшов незабутній квест у стилі фільму жахів. Всього було 3 команди, до складу яких входили 5 першокурсників та один «підставний» від студентської ради. Ця людина мала на меті заплутати, налякати, посіяти паніку в команді. Отже, неабияка роль дісталася.

Що тільки не було на шляху наших бідних першачків: і клоуни,і привиди, і всілякі загадки та лабіринти. Але вони гідно пройшли всі випробування.

Квест був дійсно непростим та страшним, але інтерес та інтрига не дозволяли студентам зійти з дистанції. А нам було не менш цікаво, як же вони відреагують на нашу задумку. Адже для нас, організаторів, це теж було хвилююче, бо це новинка!

Але всі були в захваті від квесту: і першокурсники, і студентська рада,і навіть викладачі, які були присутні на заході.

В кінці всі ділилися своїми враженнями, і, здається, нам все вдалося!

Щиро дякуємо кожному, хто взяв участь в організації квесту!

Студентська рада ТДАТУ ще раз довела, що вона – це велика сім’я та дружня команда!

Не прощаємося, чекайте на продовження.

Івова Наталія, Голова інформаційного сектору

Студентської ради ТДАТУ