Мільйони людей зобов’язані своїм життям тим, кого вони ніколи не бачили – людям, які добровільно здають кров, не отримуючи за це винагороду. Саме цим неоспіваним героям присвячується Всесвітній день донора крові, який відзначають 14 червня.

Всесвітній день донора відзначається з 2004 року з ініціативи міжнародних організацій, що закликають до добровільної та безкоштовної здачі крові, – Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Міжнародної федерації Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародною федерацією організацій донорів крові та Міжнародного товариства по переливанню крові.

Спільнота Таврійського державного агротехнологічного університету небайдужа до проблем інших осіб та завжди готова допомогти. Існує студентський фонд здачі крові, який був заснований у 2010 році. З тих пір щорічно, 2 рази на рік, студенти масово  приходять та добровільно здають свою кров. Це маленький вклад кожного у велике майбутнє.

14 червня, у м. Мелітополі відбулася урочиста церемонія привітання зі всесвітнім днем донора. Багато жителів Мелітополя є почесними донорами, яких і привітали на святі. Проте не тільки донори отримали свої подяки. Дуже важливий внесок роблять організатори донорського руху. Адже це не проста праця організувати та донести в маси, ту ідею благодійності.

На урочистій церемонії були нагородженні Подяками Мелітопольської міської ради:

Ректор ТДАТУ, доктор технічних наук, професор Кюрчев Володимир Миколайович – за активну громадську позицію, гуманізм та милосердя, вагомий особистий внесок у розвиток донорського руху в місті Мелітополі та з нагоди Всесвітнього дня донора крові.

Голова студентського профспілкового комітету ТДАТУ Бончужна Єлизавета – за активну участь у залученні до донорства студентської молоді.

Голова студентського профбюро

Бончужна Єлизавета