Викладачі кафедри економіки ТДАТУ активно беруть участь у профорієнтаційній роботі. На першому етапі цієї діяльності кафедрою заплановано проведення інтерактивних ігор на тему: «Раціональний вибір споживача» для учнів випускних класів шкіл міста, якими опікується кафедра. Перша гра успішно відбулася у ЗОШ № 4 на ще початку листопада.

Останній захід запропонований учням одинадцятого класу гімназії № 9 та ЗОШ  № 8 І-ІІІ ступенів акредитації ММРЗО, також відбувся у ігровій формі.

Гра мала за мету показати її учасникам практичне застосування економічних знань для отримання споживачем найкращого результату при плануванні використання власних фінансових коштів, спрямованих на придбання продовольчих товарів.

В процесі гри майбутні студенти мали змогу оцінити власну потребу у різних товарах; розрахувати споживчий набір своєї сім’ї, що надасть їй можливість отримати найбільше задоволення потреб за допомогою використання наукового підходу та графічно відобразити отримані результати. Випускникам було не тільки цікаво, але й дуже смачно, оскільки запропоновані експериментальні товари виявилися солодощами.

Захід пройшов активно, цікаво та насичено. Хлопці та дівчата задавали багато питань під час гри. Дуже приємно спілкуватись з розумною молоддю – майбутнім нашого міста!

Кафедра висловлює щиру подяку класному керівникові 11-А класу гімназії № 9 Корвєгіну Олександру Івановичу та класній керівниці 11-А класу ЗОШ   № 8 Назаренко Лілії Вікторівні за допомогу в організації та проведені заходів.  Сподівається на подальшу плідну співпрацю!

За матеріалами: кафедра економіки