12 квітня студенти IV курсу факультету агротехнологій та екології ТДАТУ відвідали з екскурсією компанію «HARVEAST» у рамках «Програми роботи зі студентами групи Харвіст на 2017 рік».

Концепція роботи зі студентами Групи Харвіст полягає в ознайомленні студентів з основними виробничими процесами на виробництві компанії. Під час екскурсії студенти мали змогу познайомитися зі стратегією вирощування основних сільськогосподарських культур відповідно до зони обробітку та з особливостями процесу проведення посівної кампанії.

Участь у Програмі дає змогу студентам не лише отримати цінні знання й досвід роботи, а й визначитися із місцем проходження виробничої практики та отримати у майбутньому гідну роботу на підприємстві.