Активісти зробили добірку найяскравіших фото та вмістили їх у відеоролик тривалістю 30 секунд під назвою «What is TDATU?». Для кожного рідний університет набуває індивідуального значення. Хтось тут знайшов своє призначення, кохання, друзів, хтось відкрив в собі таланти, про які і не здогадувався. Хтось тут реалізував себе, а хтось, здобувши якісну освіту, отримав омріяну професію. Скільки студентів – стільки історій, кожна з них особлива.

Користувачі соціальних мереж оцінили таку ініціативу та почали активно реагувати. Лише за добу відео зібрало близько 2 тисяч переглядів. Крім того студенти ділилися відео у своїх stories, прикріплюючи власну відповідь на питання «Що таке ТДАТУ для тебе?».

Приємного перегляду! Встигніть і Ви поширити відео та описати значення ТДАТУ у Вашому житті. Нехай як можна більше людей побачать, який чудовий наш університет!

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ