Одна з найяскравіших сторінок студентського життя у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного – газета «Агро Таврія». 2020 рік для газети – особливий.

6 листопада далекого 1990 року, тоді ще в Мелітопольському інституті механізації сільського господарства, було засноване власне видання під назвою «Студенческий вестник». Ініціатором та першим редактором був Василь Бровкін. Ще будучи викладачем воєнної кафедри у званні підполковника він створив багатотиражну газету МІМСГ, яку очолював 11 років.

З 2001 року редактором видання була Ольга Крупенко, з 2008 – Світлана Турчина. З 2018 року редакційно-видавничий відділ очолює Денис Водоп’янов під керівництвом проректора з НПР Олександра Ломейка.

З початку газета «Студенческий вестник» виходила російською мовою, вона проіснувала до січня 1994 року. З лютого 1994 року було розпочато випуск газети під назвою «Таврическая академия». З січня 2001 року газета почала друкуватися державною українською мовою, відповідно до цього змінюється і назва на «Таврійська академія». У 2008 році змінюється формат газети і назва – «Агро Таврія».

До складу редакційної колегії газети входять проректори, декани, завідувачі кафедрами, начальники підрозділів, голова студентської ради університету. Газета має широке коло читачів як в університеті, так і у коледжах, які входять до складу ТДАТУ. З 2012 року кожен може ознайомитися з архівом газети «Агро Таврія» в електронному вигляді на офіційному веб-сайті ТДАТУ. Переглянути друковані примірники можна у читальному залі наукової бібліотеки та у музеї історії університету.

В останні роки сучасні технології стали частиною нашого життя, все більше інформації надходить з електронних джерел. Понад 10 років у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного існує власний сайт, де також розміщуються новини та події з життя нашого закладу вищої освіти. На шпальтах газети ми подаємо найцікавіші та найважливіші публікації, які в подальшому стають історією ТДАТУ: досягнення, здобутки, нові напрацювання в області науки і техніки, закордонні практики наших студентів, загальноуніверситетські заходи, новини спорту та культурного життя.

Зараз над випуском газети працюють начальник редакційно-видавничого відділу Денис Водоп’янов та спеціаліст відділу Наталя Ломейко. Головна задача – зробити номер газети цікавим, а подати інформацію доступною для кожного читача.

Гасло «Агро Таврії»: «Тримаємо руку на пульсі життя і завжди у центрі подій».

За роки існування газета «Агро Таврія» брала участь у багатьох конкурсах газетних видань молоді, серед них – «Молодіжний акцент», де наше видання неодноразово нагороджувалось дипломами в номінації «Найкраща студентська газета». У 2014 році Державною установою «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» було започатковано Конкурс на кращу газету ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України. Наша газета «Агро Таврія» стала кращою у номінації «Краще висвітлення навчально-педагогічного процесу».

З повагою, колектив університетської газети «Агро Таврія»