В умовах пандемії коронавірусу дистанційну та змішану форми роботи використовують не тільки здобувачі вищої освіти. Викладач Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Ольга Лисенко за допомогою системи ZOOM захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук. Тема роботи: «Наукові основи підвищення енергетичної ефективності та якості електропостачання в електротехнічних системах з комбінованою генерацією».

Вперше засідання спеціалізованої вченої ради Д 18.819.01 в нашому університеті, відбулося 5 листопада в комбінованому режимі (on-line – для членів ради і офіційних опонентів з Києва, Харкова, Вінниці і Миколаєва, і off-line – для членів ради з ТДАТУ). Це дозволило повноцінно (запитаннями, промовами, висловленими порадами і зауваженнями, професійними дискусіями та інше) брати участь у всіх складових процесу атестації наукових кадрів найвищої кваліфікації.

Науковий консультант: Ігор Назаренко, доктор технічних наук, професор, декан факультету енергетики і комп’ютерних технологій Таврійського державного агротехнологічного університеті імені Дмитра Моторного.

Головуючий на засіданні спеціалізованої вченої ради, заступник голови: Володимир Надикто, д.т.н., професор, проректор з НР та МД Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Офіційними опонентами виступили:

• Петро Васько, д.т.н., с.н.с., завідувач відділу гідроенергетики Інституту відновлюваної енергетики Національної академії наук України;
  • В’ячеслав Комар, д.т.н., доцент кафедри електричних станцій та систем Вінницького національного технічного університету;
  • Василь Будько, д.т.н., доцент кафедри відновлюваних джерел енергії НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Підсумок таємного голосування – 13:0 на користь підвищення енергоефективності.

Переглянути автореферат дисертації можна за посиланням.

Колектив Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного щиро вітає Ольгу Лисенко з важливою подією в її житті – успішним захистом докторської дисертації.

Своєю невтомною працею, наполегливістю, розважливістю Ви впевнено крокуєте до досягнення своїх мрій. Завдяки своїй вибуховій енергетиці і ентузіазму Ви стали взірцем для багатьох починаючих науковців. Бажаємо Вам не зупинятись на досягнутому! Успіхів Вам, здоров’я та творчого натхнення.

Редакційно-видавничий відділ