Останнім часом, велика кількість людей замислюється над тим, які ж переваги і недоліки дистанційного навчання. Причиною цього стала пандемія. Проте, з поширенням ролі Інтернету у нашому житті, дистанційне навчання і раніше розвивалося досить бурхливими темпами.

Сьогодні, дистанційне навчання є орієнтованим на впровадження в освітній процес принципово нових моделей навчання, що передбачають проведення практичних, лабораторних занять, конференцій, самостійну роботу студентів з пошуку інформації та інші види діяльності пов’язані з комп’ютерними технологіями. Як і кожному, порівняно новому, методу навчання властиві свої прихильники і супротивники. Виняткову роль дистанційне навчання відіграє саме при в підготовці до єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Якщо врахувати до цього можливість запровадження всіх сучасних комунікативних засобів, інноваційних методів та новітніх напрацювань, ми досягнемо такої форми навчання, яка зможе по-справжньому підготувати студента, надати актуальні сучасні знання та навички.

На кафедрі іноземних мов Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного викладачем-стажистом Анастасією Нікіренковою було проведено засідання круглого столу «Переваги та недоліки дистанційного навчання у сучасному освітньому просторі» для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». У ході засідання студенти поділилися з якими проблемами саме вони стикнулись, які, на їх думку, є недоліки, переваги дистанційного навчання та його перспективи у майбутньому.

Кафедра іноземних мов