22 лютого 2024 року відбулося планове засідання Науково-методичної ради ТДАТУ.

На порядку денному стояли такі питання:

1. Про затвердження плану роботи НМР на ІІ семестр 2023-2024 н.р.
  2. Про затвердження плану роботи Вищої школи педагогічної майстерності на ІІ семестр 2023-2024 н.р.
  3. Про внесення змін до Положення про атестацію педагогічних працівників ТДАТУ.
  4. Різне.

Перший проректор Олександр Ломейко презентував план роботи Науково-методичної ради, узгоджений із керівниками відділів за напрямками забезпечення освітнього процесу в університеті: Навчально-наукового центру, відділу моніторингу якості освітньої діяльності, Наукової бібліотеки тощо. Декани факультетів, керівник ННІ ЗУП відповідно коригуватимуть плани засідань вчених рад та методичних комісій факультетів / інституту у ІІ семестрі 2023-2024 н.р.

Начальник ННЦ Тетяна Шарова ознайомила членів НМР із планом роботи Вищої школи педагогічної майстерності на ІІ семестр 2023-2024 н.р. Акцент зроблено на розширенні академічного руху «Гостьовий професор» задля обміну досвідом між провідними фахівцями вітчизняних і зарубіжних наукових та освітніх закладів.

За третім питанням розглядались зміни до Положення про атестацію педагогічних працівників ТДАТУ, внесені відповідно до оновлених нормативних документів МОН та Кабінету Міністрів України.

Спрямованість на досягнення результату та продуктивна спільна робота членів Науково-методичної ради дозволили з усіх питань ухвалити узгоджені рішення.