25 вересня 2018 року  відбулось засідання вченої ради. На початку засідання ректор університету Кюрчев В.М. зачитав порядок денний, та озвучив основні питання, які будуть порушені у 2018 навчальному році на наступних засіданнях вченої ради.

Порядок денний на 25.09. включав наступне:

1. Конкурсні справи, присвоєння вчених звань.

Завідувач кафедри ОПХВ ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика Загорко Н.П. представила вченій раді кандидатів на звання доцентів. Серед них:

• Паляничка Н.О. – кафедра ОПХВ  ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика;
  • Тарасенко В.Г. – кафедра ОПХВ  ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика;
  • Жукова В.Ф. – кафедра харчових технологій та готельно-ресторанної справи.

Загорко Н.П. коротко окреслила наукові досягнення кандидатів, необхідні для здобуття звання. Вчена рада підтримала дане рішення.

1. Про результати акредитації спеціальностей у 2017-2018 н.р. та завдання на 2018-2019 н.р.

Перший проректор Скляр О.Г. представив засіданню презентацію з даного питання, перерахував склад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО), проаналізував недоліки мережі закладів вищої освіти та відзначив особливості акредитації освітньо-професійних програм у 2018-2019 навчальному році. Останнє питання включило в себе як бакалаврський та магістерський рівень освіти, так і рівень молодший спеціаліст.

1. Про організацію дуального та дистанційного навчання студентів університету у 2018-2019 н.р.

Проректор з НПР Ломейко О.П.  у презентації проаналізував стан впровадження дуального навчання на всіх факультетах  у  1 семестрі 2018-2019 н.р., надав інформацію про відсоток студентів направлених на дуальне навчання по факультетах, та представив план заходів щодо вдосконалення дуального навчання.

Також Ломейко О.П.  представив засіданню презентацію, в якій у вигляді графіка підвів підсумків рейтингового оцінювання кафедр університету з профорієнтаційної роботи за 2017-2018 рік.

1. Місце університету в міжнародних та національних рейтингах ЗВО.

Заступник керівника ЦІТІС Білоцька О.М. у своїй презентації представила позицію ТДАТУ у національних та міжнародних рейтингах ЗВО. В презентації було детально наведено інформацію не лише про існуючі на сьогодні рейтинги, а й їх індикатори та мету створення. Також Білоцька О.М. проаналізувала місце ТДАТУ у кожному з представлених рейтингів та окреслила основні заходи щодо підвищення у них позицій ТДАТУ.

Прес-служба ТДАТУ