26 вересня 2018 року під час кураторської години Студентська рада нашого університету провела зустріч зі студентами – першокурсниками факультету МТФ. Надалі ця зустріч стане традиційною та буде проводитися для усіх факультетів.

Першим виступив помічник ректора з організаційних питань, виховної роботи та студентських справ Грицаєнко Ігор Миколайович. Він розповів про структуру та діяльність органів студентського самоврядування в університеті, а також про різноманітні студентські молодіжні формування на рівні міста та області. Окрім цього, він представив присутніх на зустрічі учасників студради: Гончарова Кирила  – голову студради ТДАТУ, Пінжаєву Лілію, Ручку Владислава, Бойка Миколу та Шац Надію.

Від студради перед першокурсниками виступала Шац Надія. Вона розповіла про основні завдання та мету студентської ради, представила кожний сектор та результати роботи студентського активу. До уваги студентів були представлені соцмережі усіх факультетів, де вони  можуть знайти усю актуальну інформацію. Паралельно доповіді була представлена цікава презентація, в якій можна було побачити фотографії з усіх останніх заходів у ТДАТУ.

Після виступу  студентам факультету МТФ була надана можливість поставити питання про події, які їх зацікавили, та про роботу студентського активу.

Команда Студентської ради запрошує усіх охочих стати частиною дружнього колективу студентського активу Таврійського державного агротехнологічного університету.

Студком ТДАТУ – створені вами та для вас.

Кремнєва Катерина, голова інформаційного сектору факультету ІКТ, прес-служба ТДАТУ