З 17 по 21 вересня 2018 року на кафедрі МСТТ механіко-технологічного факультету ТДАТУ відбувся відкритий захист звітів магістрів 23 МБ АІ групи з науково-дослідницької практики у вигляді підсумкової конференції. Метою конференції стало обговорення процесу проходження практики студентами, здійснення оцінки її ефективності та вдосконалення професійної компетенції майбутніх фахівців. Слід зазначити, що студенти проходили практику на найбільшому автотранспортному підприємстві м. Мелітополя – ПАТ «Мелавтотранс».

Під час захисту звітів були присутні голова комісії – професор Панченко А.І., члени комісії – професор Волошина А.А., доцент Болтянський О.В. та викладачі кафедри.

Також були запрошені директор ПАТ «Мелавтотранс» Шанін Г. І. та завідувач виробничої практики Якунічев Ю.О.

Студенти представили велику кількість фото і відеоматеріалів та цікавих презентацій з місця проходження практики.

Комісія відзначила виступ магістрів Шершенівського Олександра, Каліти Марини, Цифри Юрія, Фрікель Олени.

Завідувач кафедри МСТТ – д.т.н., професор Панченко А.І. наголосив на необхідності подальшого залучення студентів до роботи на підприємстві, що стане поштовхом до вдосконалення їх практичних навичок. Така практика допоможе  їм стати справжніми професіоналами у роботі на автотранспортних підприємствах по закінченню університету.

Прес-служба ТДАТУ