50775364_2311019995799462_6157827666067062784_o28 січня відбулось чергове засідання вченої ради університету. Порядок денний складався з шести питань:

• Обрання за конкурсом на посаду директора ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ»;
  • Затвердження плану роботи вченої ради на другий семестр 2018-2019 навчального року;
  • Про виконання програми «Наука в ТДАТУ на 2016-2020 роки»;
  • Про роботу спеціалізованих вчених рад ТДАТУ з підготовки кадрів вищих кваліфікацій;
  • Звернення до Міністра освіти і науки Гриневич Л.М.;
  • Різне.

Перед початком засідання Вченої ради ректор університету д.т.н., професор, член-кореспондент НААН В.М.Кюрчев виконав приємну місію, він привітав нашу команду з міні-футболу та її тренера Михайла Зорю, яка стала чемпіоном міста з футзалу. Три студенти ТДАТУ отримали посвідчення майстрів спорту. Серед них: Ігор Попов з кікбоксингу, Олександр Урсу з вільної боротьби та Олександр Скрипченко з Богатирських ігор. За перемогу у Всеукраїнському конкурсі зі створення комп’ютерних ігор для дітей та молоді, диплом отримав наш студент Олексій Ніколенко.

В ході засідання вченої ради відбулось таємне голосування на вакантну посаду директора ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ». На це місце було три претенденти: О.В. Мельник, М.Д. Побігун і А.М. Побігун. За результатами голосування більшу кількість голосів «за» отримав Олександр Мельник, який до цього обіймав посаду заступника директора з практик цього навчального закладу.

Проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент НААН України, Заслужений діяч науки і техніки України В.Т. Надикто зупинився на реалізації програми «Наука в ТДАТУ на 2016-2020 роки».

Ректор університету В.М. Кюрчев зачитав лист-звернення вченої ради університету до Міністра освіти і науки Лілії Гриневич з проханням посприяти виділенню коштів для ТДАТУ на відновлення зруйнованих меліоративних систем. Як, відомо, Таврійський державний агротехнологічний університет має в своєму розпорядженні 1800 га землі, де вирощуються плодово-ягідні культури різних сортів. Однак, клімат нашого регіону досить посушливий, тому отримати гідні врожаї без додаткового поливу неможливо.

Визначили на засіданні вченої ради претендентів на отримання Президентської стипендії та затвердили положення «Про заснування стипендії імені Д.К. Моторного». Вона буде виплачуватися студентам старших курсів Механіко-технологічного факультету спеціальності «Агроінженерія» за високі показники у навчанні та науково-технічній творчості. Отримувати цю стипендію зможуть студенти денної форми навчання, які навчаються за рахунок коштів загального фонду держбюджету або за кошти фізичних (юридичних) осіб. Іменна стипендія нараховується додатково, її розмір становить 2500 грн. Фінансування цієї стипендії передбачено з благодійного фонду «Таврія».

З усіх питань було ухвалено рішення, спрямовані на вдосконалення освітнього та наукового процесів в університеті.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»