Завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ, голова фонду «Підтримка Мелітополя» Валерій Газаєв почав готуватися до змагань після тривалої перерви.

Стронгмен Валерій Газаєв, що поставив на паузу свою спортивну підготовку від моменту повномасштабного вторгнення росії до України, відновив тренування. Допомагатиме в здоланні нових вершин мелітопольцю досвідчений тренер.

Валерій Газаєв зазначав, що з 24 лютого відмовився від тренувань, які давно стали частиною його буденного життя. При цьому продовжував певну роботу спортивного функціонера, адже є чинним капітаном Національної збірної з богатирського багатоборства.

— Я 17 років жив тільки спортом, абсолютно, але з 24 лютого я взагалі забув, чим займався, ким я був. У мене спорт навіть не приходить  до голови. Я ні за чим не сумую, не жалкую, я лише хочу робити те, що в мене виходить – допомагати людям. І все, — зазначив спортсмен.

Днями Валерій Газаєв повідомив, що повертається до тренувань. І робити це буде під контролем нового тренера — Володимира Пиндуса, що шість разів виборював звання найсильнішої людини Прикарпаття.

Довідково:

Валерій Газаєв — завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, відомий представник богатирського спорту, що мешкає в Мелітополі, з 24 лютого зі спорту переключився на допомогу людям. Він створив фонд «Підтримка Мелітополя», який забезпечує продуктовими наборами мешканців не тільки міста, але й району, а також кількох населених пунктів Херсонщини. Також організація однодумців допомагає ліками місцевим медичним установам та налагодила видачу препарату L-тироксин для людей з захворювання щитоподібної залози.