«Бережіть себе, бережіть свої гроші», – це офіційна тема Global Money Week 2021 року. У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного студентські активісти вирішили розпитати здобувачів вищої освіти, що для них є збереження та заощадження, а також яке вони бережуть свої кошти.

Global Money Week (GMW), Всесвітній тиждень грошей — щорічна глобальна фінансова інформаційна кампанія, що включає акції та заходи з фінансової обізнаності для дітей та юнацтва, які відбуваються у березні кожного року. Він координується Секретаріатом з питань фінансів дітей та молоді (CYFI) для підвищення обізнаності щодо економічного громадянства та безпосередньо залучення дітей та молоді у всьому світі.

Редакційно-видавничий відділ