9 березня було оприлюднено результати VI Всеукраїнського конкурсу есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко», який проводився ГО Інноваційні обрії України» за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного уже третій рік поспіль є співорганізатором конкурсу, а його здобувачі освіти – активними учасниками.

На підсумковому засіданні оргкомітету конкурсу ректор університету, професор Сергій Кюрчев, наголосив, що ТДАТУ, хоч і переміщений заклад вищої освіти, але залишається незламним, вірним національним культурним традиціям, цінностям та багато уваги приділяє національно-патріотичному вихованню молодого покоління.

Усього до конкурсу долучились  2685 учасників з усієї України, з яких 193 особи – в категорії «Здобувачі закладів вищої освіти». Всі роботи пройшли рецензування трьома членами журі, провідними фахівцями-філологами закладів освіти різних рівнів, серед яких були викладачі кафедри суспільно-гуманітарних наук ТДАТУ, професор Тетяна Шарова та доцент Аліна Землянська.

За результатами оцінювання робіт поважним журі переможцями Всеукраїнського конкурсу есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко» стали такі здобувачі освіти ТДАТУ:

• диплом ІІ ступеня – Влада Шмалій, студентка IV курсу спеціальності «Економіка» (керівник: д.філол.н., професор Тетяна Шарова);
  • диплом ІІІ ступеня – Ярослав Рудніцький, студент магістратури спеціальності «Менеджмент» (керівник: к.філос.н., доцент Анатолій Землянський);
  • диплом ІІІ ступеня – Владислав Устінов, студент ІІІ курсу спеціальності «Галузеве машинобудування» (керівник: к.філол.н., доцент Аліна Землянська).

Вітаємо переможців та їхніх керівників із досягненнями та бажаємо продовжувати плекати та популяризувати національні цінності серед молоді!