У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного вже багато років існує практика щодо залучення фахівців з виробництва до навчального процесу. Завдяки цьому, у здобувачів вищої освіти формуються професійні компетентності у студентів та розуміння головних тенденцій галузі майбутніми спеціалістами.

24 листопада для студентів ІІІ-го та IV-го курсів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» в рамках навчальної дисципліни «Землеустрій» було проведено відкрите заняття на тему: «Розрахунок техніко-економічних показників проекту землеустрою». Спікером лекції виступив асистент кафедри ГЕЗ та водночас генеральний директор ТОВ геоінформаційна компанія «КАДАСТР» Олексій Козачек. Зустріч проводили в онлайн режимі, але це не завадило лектору-фахівцю донести до слухачів найактуальнішу інформацію в галузі землеустрою та поділитися практичним досвідом.

Протягом заняття були розглянуті багато питань: «Екологічна ефективність внутрішньогосподарського землеустрою»; «Основні показники екологічної ефективності проєкту землеустрою»; «Комплексна оцінка впливу землевпорядкування на якісний стан земель»; «Відомості про зниження процесів водної ерозії ґрунтів і дефляції» тощо.

У майбутніх спеціалістів у галузі геодезії та землеустрою до лектора було багато запитань. 25-ти річний досвід професійної діяльності Олексія Васильовича допомагає формуванню фахових компетентностей у здобувачів для подальшої успішної роботи у сфері землеустрою.

Кафедра геоекології і землеустрою