Майже три роки у Мелітополі функціонує Молодіжний центр «People.ua». Його урочисто відкрили восени 2018 року. Центр відвідують жителі Мелітополя віком від 14 до 35 років. Для Мелітопольської молоді організовуються різні тренінги і майстер-класи.

14 червня Молодіжний центр «People.ua» відвідали студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. У теплій, неформальній обстановці відбулась зустріч із заступником управління молоді та спорту Тетяною Несват та представником молодіжної організації «People.ua» Віктором Майоровим.

Під час зустрічі студенти дізналися про заснування громадської організації, мету та основні завдання, а також про участь у проєктах.

Факультет економіки та бізнесу