Академічна культура закладу вищої освіти повинна базуватися на довірі, чесності, прозорості, реальному навчанні, справжній науковій роботі.

Протягом 2021 року працівники наукової бібліотеки були активно задіяні в університетському процесі формування та розвитку культури академічної доброчесності. Зокрема, було проведено 12 інформаційних годин «Академічна доброчесність – запорука якості освіти». Чотири останні заходи пройшли для студентів перших курсів всіх факультетів.

Наукова бібліотека – надійний помічник академічної спільноти, особливо студентів у впровадженні міжнародних академічних стандартів. академічної доброчесності. Ми пропонуємо авторитетні ресурси, якісні послуги, корисну інформацію і завжди готові надати професійну допомогу.

На заходах бібліотеки студенти отримують інформацію щодо таких цінностей, як запобігання шахрайству, фальшуванню та плагіату; підтримку академічних стандартів; чесності. На прикладах різних країн показуємо, як вирішується проблема плагіату та інших порушень в університетах світі.

Дізнатися більше про академічну доброчесність та зрозуміти правила її дотримування,студентству допоможе розділ сайту НБ ТДАТУ «Академічна доброчесність».

Сподіваємось, що питання, які ми обговорюємо на інформаційних зустрічах, спонукатимуть студентство ТДАТУ замислитись і бути академічно доброчесними.

У наступному календарному році заходи з питань академічної доброчесності будуть продовжені й надалі. Чекаємо на вас у науковій бібліотеці.

Світлана Голодова,
завідуюча відділом НБ