З метою підвищення рівня фахових компетентностей випускників ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ», викладачами відділення підприємництва, менеджменту та інформаційних технологій, вперше впроваджено нову форму контрольної перевірки здобутих вмінь, навичок та результатів навчання.

У ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» було організовано бінарний захист навчальних практик спеціальностей 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та 073 «Менеджмент». Формат проведення – відкрита конференція за результатами НП «Економіка та аналіз» групи ПД9119, керівник Олена Тайлакова та НП «Торговельна діяльність» групи МТ9118, керівник Світлана Ковальова.

Приєднались до обговорення отриманих результатів студенти групи ПД1120 та викладачі циклової комісії економічних дисциплін. У ході конференції студенти-менеджери презентували результати своєї роботи, представили алгоритми організації торговельних підприємств різних профілів діяльності, описали асортимент, цінову політику, отримані фінансові результати. Вони також продемонстрували навички оформлення документації щодо інвентаризації, списання товарів.

Здобувачі групи ПД9119 презентували результати не просто навчальної практики, а віртуального стажування в інформаційно-аналітичних бюро міста Херсон. Відповідно озвученого кейсу студенти працювали з різними замовниками, виконували ряд поставлених керівництвом завдань: розробляли посадові інструкції бізнес-аналітиків, створювали кваліфіковані електронні підписи, готували пакети реєстраційних документів СПД, проводили дослідження конкурентів, проєктували відповідну інфографіку. Також аналізували ринок нерухомості, пропонували вигідне місце розташування СПД з урахуванням всіх можливих ризиків, розробляли проєкти договорів оренди, досліджували ринок праці, підбирали кандидатів на вакантні посади.

Студенти з гордістю показали, як вони навчились працювати з великими масивами економічної інформації, створювати зведені таблиці Excel Pivot Tables та дешборди – анімовані економічні графіки.

Підсумовуючи результати бінарного захисту навчальних практик, з впевненістю можна сказати, що здобувачі ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» значно покращили свої професійні уміння. Вони мають просунутий рівень MS Excel, аналітичний склад розуму та стратегічне мислення, вміють працювати з великим масивом даних та не втрачають деталі. Бажають нових викликів та здатні швидко навчатись, відкриті до нових ідей та з креативом підходять до розв’язання підприємницьких проблем.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»