«Міжнародні дні поля в Україні» – це ряд заходів, на яких відбувається демонстрація новітніх технологій вирощування від провідних селекційних та агрохімічних компаній на польових ділянках. Крім цього, випробовування техніки дає змогу учасникам на власні очі побачити досягнення аграрного сектору на сьогоднішній день. Також формат події передбачає семінари та презентації.

У заходах, які проводились на базі сільськогосподарського підприємства «Енергія-2000», взяли участь і викладачі кафедри рослинництва ТДАТУ. Багаторічна співпраця викладачів кафедри рослинництва імені професора В.В.Калитки ТДАТУ з керівником ТОВ «Енергія -2000» Бандурою Миколою Пилиповичем була започаткована доктором сільськогосподарських наук Калиткою Валентиною Василівною. Сьогодні учні Валентини Василівни продовжують спільні наукові дослідження з питань розробки новітніх технологій вирощування олійних культур в посушливих умовах Південного Степу України.

Незважаючи на спекотний день, студенти та випускники ТДАТУ спеціальності «Агрономія» денної та заочної форми навчання брали активну учать у заході. Деякі випускники були організаторами Дня поля та представляли різні компанії.

Від кафедри рослинництва імені професора В.В.Калитки на заході були присутні кандидати сільськогосподарських наук, доценти Єременко О.А., Покопцева Л.А. та Тодорова Л.В.

ТДАТУ завжди готовий поділитися власним досвідом впровадження нових технологій у вирощуванні сільськогосподарських культур, та познайомитися з останніми науковими дослідженнями та розробками у аграрній сфері.

Прес-служба ТДАТУ