24 жовтня 2019 року ректор Таврійського державного  агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Кюрчев Володимир Миколайович та проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Надикто Володимир Трохимович взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Технічне і кадрове забезпечення інноваційних технологій у сільському господарстві», яка проходила на базі Білоруського державного аграрного технічного університету в м. Мінськ, Республіка Білорусь.

У рамках ділових перемовин відбулася зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом України в Республіці Білорусь Кизимом Ігорем Юрійовичем, який передав вітання ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ». Ігор Юрійович закінчив коледж у 1980 році за спеціальністю «Машини і обладнання підприємств харчової промисловості». Почесний випускник з теплом у серці згадував далекі роки навчання, улюблених викладачів та класного керівника Кривобока Віталія Васильовича.

Коледж пишається своїми випускниками і ми впевнені, що наші студенти – це сьогодення і майбутнє України, що гідно пронесуть через усе життя славне ім’я – ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»!

За матеріалами: ВСП “Бердянський коледж ТДАТУ”