16 травня перед нашою чоловічою збірною командою ТДАТУ по волейболу випав складний екзамен у вигляді півфіналу Дивізіону «Б» Відкритої волейбольної ліги Маріуполя сезону 2020/2021. Чемпіонат ми закінчили на мажорній ноті – абсолютними переможцями, але ще треба було виграти дві гри, щоб забезпечити собі наступного року місце у Дивізіоні «А». І за словами тренера команди, викладача кафедри фізичного виховання і спорту Магули Олександра, хлопці досить пристойно підготувалися до фінальної стадії змагань.

У півфіналі на нас чекала команда з Маріуполя «Medusa.M.Sport2, яка за підсумками попереднього раунду зайняла 4 місце підсумкової таблиці. Гра проходила у напруженій та непоступливій боротьбі з боку обох команд, але у вирішальних моментах партій хлопці із ТДАТУ виявилися трохи кращими за своїх суперників. Загальний рахунок гри – 3:0 на користь Мелітополя (25:16, 25:16, 25:22 – по партіях). Тож, ми – у довгоочікуваному фіналі, де на нас вже чекає запорізька команда «Гідра», яка теж з рахунком 3:0 обіграла маріупольську команду «Зоря». Фінал відбудеться у наступну неділю, 23 травня.

До цього на нас ще чекає серйозне випробування. 20-21 травня відбудеться відкритий турнір з волейболу серед чоловіків на Кубок ректора Маріупольського державного університету за участю 6 найсильніших студентських команд Запорізької та Донецької області.

За словами тренера Олександра Магули, сезон для його вихованців виявився нелегким, але захопливим та цікавим: «Цього сезону у мене справжній колектив молодих, сильних, стрімких гравців. Але і нашим вболівальникам не позичати бойового духу. В ці часи тотального локдауну вони хоча і не разом з командою, але ми постійно відчуваємо їх присутність. Що побажати собі в кінці сезону 2021/2021 – блискучу гру в новому сезоні, більше молодих талановитих спортсменів і знаменних спортивних досягнень. Упевнений, що професійну майстерність і наполегливість у досягненні цілей послужать запорукою успішного продовження чудової епопеї університетського та мелітопольського спорту. Удачі всім, здоров’я і добробуту!»

Кафедра фізичного виховання і спорту разом зі спортивним клубом ТДАТУ вітає наших талановитих волейболістів з черговим яскравим досягненням та бажає невпинної вдачі у наступних вирішальних зустрічах. Ми всі разом будемо тримати за вас кулаки та шалено вболівати! Тому що фінальну гру Дивізіону «Б» Відкритої волейбольної ліги Маріуполя проти запорізької «Гідри» буде можливість побачити онлайн, про що ми повідомимо додатково.

Враховуючі чисельні досягнення та перемоги наших волейболістів, керівництво ТДАТУ та профком вирішили презентувати команді нові якісні волейбольні м’ячі та форму. До речі, придбати м’ячі зі знижкою домоміг Олександр Поступаленко, який у 2006 році закінчив наш Університету за спеціальністю “Агроінженерія”.

В урочистій обстановці ректор Університету Володимир Кюрчев привітав спортсменів з черговою перемогою та побажав їм подальших досягнень на чемпіонатах різного рівня. Збірна команда ТДАТУ з волейболу дякує ректору Володимиру Кюрчеву та голові профкому Миколі Андрущенку за підтримку.

Олексій Нестеров,
старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту