23 квітня вже вдруге в поточному навчальному році ТДАТУ гостинно зустрічав майбутніх абітурієнтів та їх батьків на Дні відкритих дверей.

Співробітники кафедр та студентський актив допомагали випускникам проходити реєстрацію у вестибюлі Центру культури та дозвілля університету, охоче відповідали на запитання молоді та їх батьків і ділилися рекламними буклетами факультетів та окремих спеціальностей. Всі, хто завітав до ТДАТУ, а це близько 400 вступників разом із батьками мали змогу детально ознайомитися із вищим навчальним закладом. Після проходження реєстрації гості нашого університету мали можливість відвідати факультети та ознайомитись з освітнім процесом на кафедрах.

Факультетом агротехнологій та екології зацікавилось близько 100 випускників. Декан факультету Іванова Ірина Євгеніївна ознайомила гостей з напрямками підготовки на факультеті, а голова студентського активу Бєлий  Євген розкрив особливості студентського життя молоді. У ході зустрічі з керівництвом і студентським активом факультету майбутні абітурієнти одержали вичерпну інформацію про освітні програми, спеціальності; ознайомилися із особливостями навчально-виховного процесу, матеріально-технічною базою, можливостями здобуття військової підготовки та стажування за кордоном. Змістовні виступи деканів, завідувачів кафедр, представників студентства доповнювалися яскравими презентаціями та відеороликами.

Після відвідування факультетів усі були запрошені до актової зали університету. Перед абітурієнтами з вітальною промовою виступив ректор університету, д.т.н., професор Кюрчев Володимир Миколайович, відповідальний секретар приймальної комісії університету Чижиков Іван Олександрович та начальник відділу міжнародних зв’язків Рижков Андрій Олександрович.

Програму доповнили цікаві розповіді про міжнародні практики та співробітництво ТДАТУ з іноземними університетами. Студенти-учасники міжнародних програм ділилися власними враженнями про навчання за кордоном по обміну та баченням подальших перспектив.

ТДАТУ та факультет АТЕ гостинно запрошує всіх бажаючих на індивідуальні зустрічі з абітурієнтами!

Голова профорієнтаційного сектору

факультету АТЕ Бурдіна І.О.

01-vLnIaNbN4fk 03-FgKTdbWg8zc 06-UfSnMWQVygE 08-bzpg9NTfQ0Y 11-TekQQtfR5Ok 20-BsOuRjYrsMI 26-tGS1EG7V8k0 30-5o_uaTbo0Fw 37-Bp0hUz-2Tig 38-YZTvx0ZesJ8 39-AE6LqDQ1nGs