День святого Миколая – найулюбленіше свято дітлахів і дорослих. Існує добра традиція обдаровувати діток подарунками та попіклуватися про сиріт та знедолених.

Напередодні свята Дня Святого Миколая, викладачі кафедри публічного управління, адміністрування та права ТДАТУ отримали листи-побажання від дітей, які проживають в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Отримати подарунок-побажання є справжнім дивом, насамперед, для тих хто прокидається не вдома. 20 грудня 2021 року з нагоди Дня Святого Миколая викладачі кафедри публічне управління, адміністрування та права з благодійною метою відвідали «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Посланці Святого Миколая приготували подарунки для всіх діток – від найменших (3роки) до найстарших (14 років). Викладачі кафедри передали солодкі подарунки, речі, теплі привітання, приємні емоції, а також виконали побажання дітей, які вони написали у листах. Усе це було передано керівництву закладу для вихованців.

Кафедра публічного управління, адміністрування та права