На сьогодні ПАТ «Племзавод «Степной» є одним з лідерів агроіндустрії півдня України, основними видами економічної діяльності якого є рослинництво (вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур), тваринництво (розведення великої рогатої худоби молочних порід, розведення свиней) та переробка власної сільськогосподарської продукції (виробництво м’ясних продуктів, виробництво кисломолочних продуктів).

14 березня 2018 року в рамках взаємної співпраці та адаптації дуальної системи навчання в ТГАТУ представники викладацького складу та студентства  факультету АТЕ  відвідали сучасне багатопрофільне сільськогосподарське підприємство ПАТ «Племзавод «Степной».

За словами генерального директора ПАТ «Племзавод «Степной» Волкова А.А. «Основною перевагою підприємства є те, що в нас створено весь ланцюг виробництва – від поля до столу – тому ми маємо можливість контролювати якість сільськогосподарської продукції та виробленої м’ясо-молочної продукції». З метою ознайомленням з підприємством було продемонстровано відеофільми, які показали інноваційні технології , що застосовані на виробництві.

В ході візиту керівництво факультету АТЕ, завідуюча кафедрою «Рослинництво» та студенти спеціальностей «Харчові технології» та «Агрономія» мали  можливість ознайомитися з найсучаснішими технологіями та технікою у ПАТ «Племзавод «Степной» (с. Заповітне) . Студентам та викладачам було надано можливість відвідати кормовиробничий цех, корівник, доїльний цех, оглянули машино-тракторний парк та майстерні. На кожному  з об’єктів керівники цехів розповіли про технологічні особливості, що викликало інтерес та дискусію у студентів.

Результатом зустрічі  було:  підписання рамочного Договору  про взаємну співпрацю між ТДАТУ та ПАТ «Племзавод «СТЕПНОЙ» та укладено 3 договори про виробниче навчання студентів ТДАТУ на зазначеному підприємстві для  спеціальностей «Харчові технології» та  «Агрономія» строком 1-3 місяці за принципом дуальної системи навчання.  Ведеться робота по співпраці в межах спеціальностей «Цивільна безпека», «Екологія».

Інформаційний супровід: декан факультету АТЕ Іванова І.Є.