В рамках навчальної практики студентів спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, 28 травня 2020 року відбулася онлайн зустріч з Іриною Славовою депутаткою Мелітопольської міської ради та директоркою Агенції розвитку Мелітополя.

Студенти дізналися, що Агенції розвитку є одним з інструментів, який надається до використання для вирішення тих викликів, які стоять перед містами в Україні.

На сьогодні в країні сформовано бізнес, як сектор, напрацьовано принципи роботи державних органів та органів місцевого самоврядування, розбудовано осередки громадянського суспільства. Проте ті виклики, навіть найменші, які стоять перед містами, вимагають міжсекторності, вміння поєднати різних гравців, різні типи організацій, з різних галузей для вирішення певної проблеми.

Агенція розвитку – це той тип інституції, який здатний допомогти місту почати розглядати проблеми, як  можливості, перекладати їх на мову проектів, оцифровувати і розуміти бізнес-моделі їх вирішення.