Студенти міських вищих навчальних закладів сьогодні завітали до кабінету міського голови Сергія Мінько. Були серед них і представники студкому Таврійського державного агротехнологічного університету:  Кирило Гончаров, Ірина Слободнюк, Дмитро Кобалюк, Лілія Пінжаєва та Віталій Рогожкін.

Мер Мелітополя обговорював з молоддю  перспективи розвитку міста і реалізації міських програм. Учасники зустрічі дискутували на тему загальнолюдських цінностей і підіймали питання патріотизму. Крім того, під час спілкування, міський голова Сергій Мінько акцентував увагу студентства на проблемі самоствердження в сучасному світі.

Міський голова завжди залюбки зустрічається зі студентами, а ті в свою чергу ведуть активне відкрите спілкування.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»