Останніми роками відбулись суттєві зміни в суспільно-економічному житті України. Зміна пріоритетів, перехід до ринкових відносин, виникнення ринку праці вимагають нової концепції профорієнтації як невід’ємної ланки системи відтворення трудових ресурсів.

Профорієнтаційна робота передбачає формування у молоді професійної перспективи – розгорнутих у часі життєвих планів, спрямованих на вибір професії і ствердження себе як суб’єкта професійної діяльності.

Профорієнтаційна робота в системі освіти тісно пов’язана із модернізацією сучасної освіти і відповідає сучасним вимогам, а потреба в цьому нагальна, тому фахівцям – освітянам необхідно об’єднуватись і шукати ефективних спільних шляхів. Педагоги загальноосвітньої ланки і вищої освіти мають інтегрувати свої знання, зусилля і світоглядні орієнтири.

Успіх профорієнтаційної роботи залежить від установлених тісних контактів між школою та університетом, від поєднання роботи класного керівника і викладача університету.

23 травня 2016 року Таврійський державний агротехнологічний університет зустрічав гостей – директорів загальноосвітніх шкіл Куйбишевського району Запорізької області на чолі з начальником районного відділу освіти Крутько В.В. Вони із зацікавленістю спілкувались з ректором ТДАТУ, д.т.н., професором Кюрчевим В. М., керівником центру профорієнтації і довузівської підготовки к.е.н, доцентом Воронянською О.В., завідувачем кафедри МЕЗ д.т.н., професором Панченко А.І.

Під час екскурсії гості ознайомились з історією університету, факультетами і спеціальностями, матеріальною базою, а також відвідали навчальні аудиторії та комп’ютерні класи кафедр.

Зустріч завершилась обговоренням важливих питань, які зараз стоять перед середньою і вищою освітою.

Кафедра мобільних енергетичних засобів