На початку червня 2018 року були підведені підсумки фінальної гри КВН сезону 2017-2018 рр. серед команд, що представляють аграрні заклади вищої освіти України. Це грандіозне дійство відбулося у місті Кам’янець-Подільському Хмельницької області. Найкращі команди аграрної ліги КВН гостинно приймав Подільський державний агро-технічний університет.

На підставі підсумків попередніх ігор сезону команди було розділено на три групи: перша група команд змагалася за титул Чемпіона Аграрної ліги КВН України, друга – за звання Володаря Кубку Аграрної ліги КВН України, третя – за Кубок «Золотий колос», який розігрується між командами начальних закладів І-ІІ-го рівнів акредитації.

Команда Таврійського державного агротехнологічного університету «УТ-1» взяла участь у самій престижній грі за звання Чемпіона Аграрної ліги КВН України.

Регламентом фінальної гри передбачалось змагання команд у трьох конкурсах: «Фрістайл» на тему: «Поле сміху», фоторозминка та імпровізаційний конкурс на тему: «Чому саме аграрний?»

Команда «УТ-1» є постійним учасником ігор Аграрної ліги КВН України вже більш як 10 років. За цей період команда неодноразово була володарем Кубку Аграрної ліги КВН України, демонструючи високий рівень майстерності, винахідливості та гумору.

Команда «УТ-1» нашого університету продемонструвала чудову гру, та вперше в історії університету виборола почесне звання Чемпіона Аграрної ліги КВН України.

До складу команди-переможця увійшли: Пилипенко Владислав, Філін Петро, Гук Родіон, Рижко Аліна, Кабалюк Дмитро, Гаркуша Денис (факультет інженерії та комп’ютерних технологій) та Абдурахманов Мурат (механіко-технологічний факультет).

Команда дякує ректору ТТАТУ д.т.н. професору В.М. Кюрчеву за можливість приймати участь в іграх сезону та керівництву ПДАТУ за теплий прийом.

Вітаємо команду «УТ-1» та бажаємо їй подальших перемог!

Керівник клубу КВН ТДАТУ Васильченко О.О.