Напередодні виборів до студентської ради у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулась конференція студентів ТДАТУ.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Про обрання виборних представників з числа студентів до складу вченої ради ТДАТУ.
2. Про обрання виборних представників з числа студентів до складу конференції трудового колективу ТДАТУ.
3. Про вибори студентської ради ТДАТУ.
4. Про затвердження складу «Тимчасової виборчої комісії – групи студентського активу ТДАТУ з проведення прямого таємного голосування в університеті».
5. Про склад контрольно-ревізійної комісії студентської ради ТДАТУ.
6. Різне.

Головна мета конференції – визначення кандидатур студентів, які будуть делегатами конференції трудового колективу університету, входити до складу Вченої ради університету, та кандидатів, які будуть брати участь у виборах студентської ради ТДАТУ.

Згідно із законом «Про вищу освіту», всі ці процедури повинні проходити шляхом прямого таємного голосування. Тобто, складаються виборчі бюлетені та обирається склад виборчої комісії. За результатами голосування складаються підсумкові протоколи.

Кандидатури у виборчих бюлетенях були затверджені згідно «погоджувальної» ради та рекомендацій факультетів.

За легітимністю проведення вибрів слідкує контрольно-ревізійна комісія, склад якої також був затверджений на конференції.

Кандидати, які будуть балотуватися до складу вченої ради, делегатів конференції трудового колективу та до складу Студентської ради ТДАТУ надані нижче.

Редакційно-видавничий відділ