IMG_000115 березня в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулася конференція трудового колективу. Головне питання, яке значилося в порядку денному – затвердження нового Статуту Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного.

Перед присутніми виступив перший проректор ТДАТУ О.Г. Скляр. Він повідомив, що 13 березня відбулося засідання вченої ради університету, на якому був розглянутий Статут нашого навчального закладу у новій редакції. Це пов’язано з присвоєнням ТДАТУ імені Дмитра Моторного. Статут був сформований згідно методичних рекомендацій  для оформлення статутів закладів вищої освіти, що належать до сфери Міністерства освіти і науки України. Документ включає в себе 13 розділів на 56 сторінках. Зокрема:

• Загальна частина
  • Повноваження Міністерства освіти і науки України
  • Обсяг цивільної правоздатності
  • Управління університетом. Обрання, призначення та звільнення з посади ректора університету
  • Органи громадського самоврядування
  • Концепція освітньої діяльності та організація освітнього процесу
  • Учасники освітнього процесу
  • Наукова, науково-технічна та інноваційна діяльність в університеті
  • Міжнародне співробітництво і зовнішньоекономічна діяльність
  • Матеріально-технічна база та фінансування університету
  • Порядок звітності, контролю за здійсненням фінансово-господарської діяльності
  • Порядок реорганізації та ліквідації університету
  • Внесення змін до Статуту університету

Ректор ТДАТУ д.т.н., професор Володимир Миколайович Кюрчев звернувся до всіх працівників університету з проханням ретельно переглянути та ознайомитися з новою редакцією Статуту, адже він є Конституцією нашого навчального закладу. За нову редакцію Статуту ТДАТУ делегати конференції трудового колективу проголосували одноголосно.

Згідно з новою редакцією Статуту на конференції був обраний новий склад постійно діючих комісій: з нагляду за дотриманням норм законодавства та Статуту університету, з етики виробничих відносин, з контролю фінансової діяльності, з трудових спорів (відповідно до законодавства про працю). Крім того змінився склад правління БО «Благодійний фонд «Таврія».

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»