17 листопада у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулась конференція трудового колективу. Вона проходила у змішаному форматі.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Про зміни у складі Вченої ради ТДАТУ.
2. Затвердження «Положення про радника ректора ТДАТУ».
3. Різне.

На початку конференції голова оргкомітету з виборів ректора ТДАТУ Олег Сокіл оголосив офіційні результати голосування на виборах 11 листопада. З 822 виборців у виборах взяли участь 771. Свої голоси на підтримку єдиного кандидата на посаду ректора ТДАТУ Сергія Кюрчева, віддали 712 виборців, що складає 86,62% від загальної кількості. Протокол про пiдрахунок голосiв за результатами таємного голосування на виборах Таврiйського державного агротехнологiчного унiверситету iмені Дмитра Моторного відправлено у Міністерство освіти і науки України.

Виконуючий обов’язки ректора Олександр Ломейко і голова профкому ТДАТУ Микола Андрущенко привітали Сергія Кюрчева з перемогою на виборах і побажали подальших успіхів на новій посаді.

Сергій Кюрчев подякував колективу ТДАТУ за надану довіру та наголосив, що всі почуті під час зустрічі побажання від колективу будуть враховані та зроблено все можливе, аби Таврійський ДАТУ розвивався і в подальшому.

У зв’язку зі зміною посад, на конференції були внесені зміни у склад Вченої ради ТДАТУ. Делегати вивели зі складу: Володимира Діордієва, Оксану Максимець, Олену Яцух, Оксану Строкань, Андрія Смєлова та внесли до складу Вченої ради: Івана Демченка, Олександра Лободу, Сергія Шарова, Тетяну Шарову та Володимира Михайлова.

Одноголосно затвердили делегати конференції трудового колективу «Положення про радника ректора ТДАТУ». Раніше воно було розглянуто на засіданні Вченої ради університету та схвалено 18 жовтня 2021 року. Зауважень та пропозицій стосовно змін не надходило, тому на конференції було вирішено затвердити Положення.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»