Де ця аудиторія? Як звати цього викладача? Яка зараз пара? А яке домашнє завдання? Коли прийде стипендія?

Скільки ж питань у наших першокурсників! Скільки проблем і задач!

Час трохи відпочити. Саме тому студентська рада факультету АТЕ 19 вересня організувала «Квест для першокурсників». Завдяки такому заходу новачкам випала нагода познайомитися ближче з факультетом і університетом, відволіктися від навчання та показати свої таланти!

На кожній станції молодь могла проявити себе в найрізноманітніших амплуа. Починаючи з танців («Танці з зірками» відпочивають порівняно з нашими) та закінчуючи КВК чи малюванням. Першокурсники швидко втягнулись в ігрову атмосферу: відчувши дружню конкуренцію, групи перетворилися у справжні команди, намагалися діяти злагоджено як одне ціле, що дозволило краще дізнатися про людські якості один одного. Студенти спіймали кураж та проявили свої найліпші якості!

Кожен отримав незабутні емоції та веселі спогади. Звичайно, кожна група отримала свою номінацію, грамоти та солодкі подаруночки!

11СВ, 11АГ – найдружніші

11САГ, 11 СГЗ – найкмітливіші

11ГЗ – найбільш влучні

11 ЦБ – найвеселіші