IMG_0002Вибір майбутньої професії – це відповідальний крок, який в подальшому може вплинути на життя людини. Яку спеціальність обрати, які гарантії працевлаштування надає навчальний заклад, які вакансії на ринку праці мають найбільший попит? Для того щоб отримати відповіді на ці та інші запитання, 30 учнів 11-х класів шкіл Веселівської ОТГ відвідали Таврійський державний агротехнологічний університет.

За запрошенням ректора ТДАТУ професора Кюрчева В.М. випускники з трьох шкіл району (Веселівська районна різнопрофільна гімназія, Веселівська  ЗОШ Ι-ІІІ ст. № 1 та № 2) 30 січня 2019 р. взяли участь у профорієнтаційно-розважальному заході, який був організований кафедрою плодоовочівництва, виноградарства та біохімії.

В рамках заходу, майбутніх абітурієнтів привітала декан факультету АТЕ Іванова І.Є., а керівник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Циновська Т.Т. проінформувала про особливості вступної компанії до ЗВО у 2019 році. Про студентське життя та роботу студентської ради університету розповіла голова студради ТДАТУ Шац Надія.

Школярі відвідали лабораторію “Навчальне кафе”, в якій їх гостинно зустріла зав. кафедрою харчових технологій та готельно-ресторанної справи проф. Прісс О.П., а студенти спеціальності «готельно-ресторанна справа» пригостили чаєм та пиріжками, що приготували власноруч. Впродовж цікавої вікторини про харчові продукти гості отримували смачні призи.

Потім екскурсією учні попрямували до 5-го корпусу ТДАТУ, де розташований факультет Агротехнологій та екології. Тут майбутні абітурієнти мали змогу відчути себе студентами на лавах лекційної аудиторії університету та познайомитись з роботою лабораторії моніторингу якості ґрунтів та продукції рослинництва, яку представила д.с.г.н. Єременко О.А., завідувач кафедрою рослинництва ім. професора В.В. Калитки. В холі корпусу учні ознайомились з колекцією ґрунтів Південного степу України.

Кафедру плодоовочівництва, виноградарства та біохімії представляв зав. кафедрою Колесніков М.О., який розповів про наукову роботу студентів спеціальності «Садівництво та виноградарство» в лабораторіях кафедри. Також учням була продемонстрована колекція бур’янової флори півдня України.

У науково-практичній лабораторії з практичної мікології і мікробіології, учні мали змогу ознайомитись з технологією вирощування грибів.

Гості завітали до кафедри обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика. Колектив кафедри продемонстрував широкий спектр обладнання та перебіг процесу виготовлення картопляних чіпсів на очах у відвідувачів з подальшою дегустацією. Кожен присутній отримав смачні чіпси, виготовлені на високоолеїновій соняшниковій олії компанії DANKEN.

Кульмінацією вечора стало відвідування гри «Зимовий кубок КВК» ТДАТУ.

Факультет агротехнологій та екології висловлює вдячність за підтримку в організації профорієнтаційного заходу ректору ТДАТУ доктору технічних наук, професору, член-кореспонденту НААН України Кюрчеву В.М., начальнику відділу освіти, молоді та спорту Веселівської селищної ради Дундук О.С., директорам та вчителям шкіл. Особлива подяка керівництву компанії DANKEN в особі директора Куценко Є.М. за надану високоолеїнову соняшникову олію для виготовлення чіпсів, а також голові ООО «Росія» Шеремета І.В. за надання автотранспорту.

ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ НАШ МАЙБУТНІЙ АБІТУРІЄНТ

В СТІНАХ ТАВРІЙСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

За матеріалами:

ст. викладач кафедри ПОВБХ