Залучення факультету агротехнологій та екології до загально міської програми проведення дня міста вже стало своєрідною доброю традицією. Четвертий рік поспіль викладачі кафедр та студенти факультету проводять науково-пізнавальну виставку, яка висвітлює основні напрямки діяльності факультету та показує тонкощі підготовки фахівців з наступних спеціальностей: агрономія, садівництво та виноградарство, харчові технології, готельно-рестрана справа, екологія, геодезія та землеустрій, цивільна безпека.

Співробітниками кафедри ГЕЗ під керівництвом д.геол.н., проф. Л. М. Даценко було організовано і розроблено майстер-класи: «Аналіз ґрунту на родючість», «Механічний склад ґрунту», «Тестування якості харчових продуктів».

Багато охочих було на тестуванні якості продуктів харчування. Майстер- клас дуже вразив дітей, багато цінної і корисної інформації для себе почерпнули батьки малечі.

Співробітниками кафедри ХТ та ГРС (яку очолює д.т.н., проф. Прісс О.П.) було організовано майстер-клас із розпису печива білковою глазур’ю власного виробництва. Малеча залюбки прикрашала зірочками, сердечками та авторськими малюнками. Було розписано та роздано більш, ніж 3кг. смаколиків! Бажаючи могли прикрасити власні витвори мармеладом, які зробили співробітники кафедри Петрич Т.Л., Кулик А.С. та студентка 21 ХТ групи Міліч В. Крім цього, пропонували охочим для дегустації та демонстрували дослід з визначення синтетичних барвників у ласощах. Окрему локацію займала виставка з карвінгу, експонати для якої виготовила лаборант кафедри – Баландіна Л.В.

Кафедра рослинництва імені професора В.В. Калитки ТДАТУ, а саме доктор с.-г. наук Єременко О.А., старший викладач Нєжнова Н.Г., завідуючий лабораторією Скуратов В.П. та студентка 4-го курсу спеціальності «Агрономія» Нєжнова Галина, проводили цікаві та інформативні майстер-класи. Усі зацікавлені жителі міста та району мали змогу спробувати власноруч здійснити закладку досліду з визначення посівної якості насіння сільськогосподарських культур.

Для школярів було представлено майстер-клас під назвою «Розумний город», у якому знайомили з чергуванням сільськогосподарських культур у сівозмінах та сумісними посівами для отримання найкращого врожаю.

Впродовж заходу було розповсюджено інформацію про діяльність та послуги лабораторії моніторингу якості ґрунтів та продукції рослинництва, яка діє в рамках кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки на факультеті Агротехнологій та екології ТДАТУ.

Кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохімії представила різні сорти яблук, тепличні гібриди огірків та томатів, баклажани, перець,  екзотичні овочі (лагенарія, бамія, ангурія, фізаліс) які вирощують наші випускники та студенти спеціальності “Садівництво та виноградарство”. Після демонстрації була запропонована дегустація яблук для всіх бажаючих.

Кафедра цивільна безпека продемонструвала майстер-клас з інструментальної бази спеціаліста з охорони праці, котра необхідна для  визначення атестації робочих місць, мікроклімат в робочих приміщеннях.

Висловлюємо подяку за підтримку в організації свята директору Мелітопольського міського парку культури та відпочинку ім. М. Горького Обрезанову О. А., ректору ТДАТУ, д.т.н, професору Кюрчеву В. М., голові профкому Андрущенко М. В. та професорсько-викладацькому, лаборантському складу кафедр та студентам факультету АТЕ ТДАТУ.

Відповідальна за ПОР роботу на Факультеті АТЕ

Ангеловська А.О.