До Міжнародного дня енергозбереження, який щорічно відзначається 11 листопада, викладачі кафедри іноземних мов  – Вікторія Лемещенко-Лагода та Маргарита Сімкіна організували та провели інтелектуальну гру «Energy in our Life» («Енергія у нашому житті») для студентів енергетичного факультету (групи 21СЕЕ та 23СЕЕ).

Мета заходу –  привернути увагу студентів до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії. Під час гри учасники відповідали на фахові питання виключно англійською мовою, що значно ускладнювало завдання.

Команди змагались у чотирьох конкурсах. Перший та другий із них складались з питань, що тематично стосувалися різновидів енергії та основних законів збереження енергії. Під час цього етапу команди змагались в інтелектуальній спритності та мали можливість показати свої знання з фахових предметів. На наступному етапі змагання учасники повинні були здогадатись, що знаходиться у «Чорному ящику». Проте, найскладнішим й одночасно найцікавішим був четвертий етап змагань, протягом якого, команди мали за короткий час розробити та презентувати свій проект покращення житлового будинку з використанням енергозберігаючих технологій. Загалом, незважаючи на досить складні випробування, в аудиторії панувала доброзичлива та святкова атмосфера.

Переможцями інтелектуальної гри стали студенти 21 СЕЕ групи, які показали найвищий рівень знань та володіння англійською мовою.

Дякуємо учасникам за активність та креативність, позитивні емоції та надзвичайну енергетику!!!

Вікторія Лемещенко-Лагода, викладач кафедри іноземних мов