20-21 травня 2021 року на базі Сумського національного аграрного університету відбувся ХХІІ Зліт студентів-лідерів аграрної освіти, в якому також взяли участь студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Це щорічний захід, до якого запрошуються студенти, які продемонстрували відмінні результати у навчанні, стали переможцями або призерами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, лідери студентського самоврядування.

Враховуючи ситуацію з коронавірусом Зліт було проведено в онлайн-форматі. Проте це не завадило учасникам поспілкуватися, обмінятися думками з приводу розвитку аграрної освіти в Україні та розв’язання глобальних проблем людства.

Всього у зустрічі взяли участь понад 150 студентів з різних закладів вищої та фахової передвищої освіти аграрного спрямування. Всі вони мали нагоду поділитися своїми напрацюваннями та досягненнями у 7 напрямках: сучасні моделі сільського господарства; точне землеробство та цифрові технології в сільському господарстві; циркулярна економіка – переосмислення відходів як ресурсів; сталий розвиток та екологічна безпека; сучасні технології в тваринництві; лідерство та формування індивідуального бренду; інноваційний розвиток АПК та сільських територій.

У рамках Зльоту відбулося засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування, де було обрано головою Микиту Семенова, студента Таврійського ДАТУ.

Наступним закладом вищої освіти, який буде зустрічати учасників Зльоту – Миколаївський національний аграрний університет.

Проведення даного заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ТДАТУ в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Університету та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Редакційно-видавничий відділ