Руслан-комплект 116 травня декан енергетичного факультету д.т.н., професор Назаренко І.П.; завідувач кафедри електроенергетики і автоматизації д.т.н., професор Діордієв В.Т.; завідувач кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора Овчарова В.В. та заступник декана енергетичного факультету з ОВР Ковальов О.В. відвідали підприємства м. Мелітополя з метою атестації студентів, які навчалися за дуальною системою освіти.

Так, на АТ «Укрзалізниця», регіональна філія «Придніпровська залізниця» СП «Мелітопольська дистанція сигналізації та зв’язку» проходили дуальне навчання студенти  11 МБЕЕ групи Зенюхов Ігор та Левченко Вадим. Дуальне навчання на підприємстві проходило з 1 березня по 16 травня на посаді електромеханіків. Керівником від підприємства було призначено Круть Сергія Владиславовича, старшого електромеханіка ділянки.

Студенти виконували наступні види робіт: перевірка, ремонт та заміна  апаратури РТД та КВП; експлуатація та ремонт приладів обліку, захисту та автоматики; робота з технічною документацією, технологічними картами та інструкціями; визначення місця пробою силових кабелів та їх заміна; визначення стану апаратури сигналізації та зв’язку.

На ТОВ «Руслан-Комплект» проходили дуальне навчання студенти  12 МБЕЕ групи Сімонцев Віталій та Шевченко Олександр. Дуальне навчання на підприємстві проходило також з 1 березня по 16 травня на посаді електромонтерів. Керівником від підприємства було призначено в.о. головного енергетика Ашихміна Олексія Анатолійовича. Студенти виконували такі роботи, як прокладення внутрішньої розподільчої мережі цеху; компоновка щитів керування електрообладнанням; прокладення повітряних та кабельних ліній електропостачання; монтаж та підключення силових трансформаторів; технічне обслуговування та ремонт електродвигунів.

Керівники від підприємств відзначили достатньо високий рівень теоретичної підготовки студентів ТДАТУ, їх прагнення до підвищення рівня кваліфікації та дисциплінованість, а також відповідальність при виконання всіх видів робіт. Під час атестації було звернено увагу на ті напрямки підготовки та компетентності, які студенти мають набути для успішної роботи на даних підприємствах, а всіх студентів було атестовано з високими оцінками.

Саме дуальна форма освіти є дієвим шляхом до підвищення практичної підготовки фахівців.

За матеріалами: заступник декана енергетичного

факультету Ковальов О.В.