На факультеті агротехнолгій та екології відбулися збори здобувачів вищої освіти, які претендують на дуальну форму навчання.

Декан факультету Ірина Іванова разом із заступниками декана з навчальної роботи Галиною Тараненко, Юлією Чебановою та Ніною Нєжновою роз’яснили здобувачам вищої освіти умови надання дозволу на навчання за дуальною формою та особливості навчання і звітування.

Студенти були ознайомлені з «Положенням про порядок організації та проведення дуальної форми навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного». Здобувачів попередили про відповідальне ставлення до виконання завдань з усіх дисциплін, своєчасності складання ПМК1, ПМК2 та сесії. За умови порушення зазначених вимог, вони позбавляються права навчатися на дуальній формі і зобов’язані повернутися до занять.

Дуальна форма навчання у Таврійському ДАТУ реалізовується з 2017 року. Вона передбачає це об’єднання теоретичної і практичної підготовки студента на конкретному робочому місці з офіційним працевлаштуванням.

Факультет агротехнологій та екології