веб-рейтинг кафедрЦентром інформаційних технологій – ЦІТІС у 2019 було започатковано рейтинг веб-сайтів кафедр ТДАТУ. Сайт кафедри – його візитівка у співтоваристві ТДАТУ, відображення його освітньої та наукової діяльності. Метою рейтингу було стимулювання повноцінного представлення діяльності кафедр у глобальній мережі Інтернет та покращення позицій університету у вебометричних рейтингах.

Впродовж 2019 року щоквартально підбивалися підсумки переможців за вебометричними параметрами, наближеними до показників міжнародного рейтингу Webometrics:

• Присутність (PRESENCE).Об’єм сайту кафедри та кількість розміщених документів.
  • Видимість, прозорість(VISIBILITY). Кількість зовнішніх гіперпосилань на сайт кафедри.
  • Відкритість (OPENNESS).Кількість цитувань публікацій викладачів кафедри, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar.

Результати веб-рейтингового оцінювання діяльності кафедр внесено до нового положення «Методика рейтингового оцінювання діяльності кафедр Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного». Згідно з ним, перше місце у веб-рейтингу кафедр за окремим показником оцінено у 100 балів. Призові місця у веб-рейтингу кафедр: перше – 200 балів, друге – 100 балів, третє – 50 балів.

За підсумками року переможцями у 2019 році стали кафедри:

1 місце – Кафедра технічного сервісу та систем в АПК

(зав. кафедри Дідур В.А.)

2 місце – Кафедра іноземних мов ( завідувач кафедри Симоненко С.В.)

3 місце – Кафедра електротехніки і електромеханіки імені професора В.В.Овчарова (завідувач кафедри Квітка С.О.).

В окремих категоріях переможцями стали:

За показниками  Присутність (PRESENCE) та Видимість, прозорість (VISIBILITY) – Кафедра технічного сервісу та систем в АПК;

За показником Відкритість (OPENNESS), цитування

– Кафедра мехатронних систем та транспортних технологій (завідувач кафедри Панченко А.І.).

Білоцька О.М.,

заступник керівника ЦІТІС