30 науково-педагогічних працівників факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з 31 жовтня до 11 листопада 2022 року пройшли курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Курси були організовані ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України за програмою «Розвиток інноваційних професійних компетентностей у педагогічній діяльності» (Відповідно до плану-графіку підвищення кваліфікації керівних працівників, фахівців агропромислового комплексу України, науково-педагогічних працівників аграрних закладів вищої освіти на 2022 рік на базі НУБіП).

До освітнього процесу на курсах підвищення кваліфікації були залучені провідні науково-педагогічні працівники НУБіП України, керівники і спеціалісти центральних органів виконавчої влади, науковці. Завдяки злагодженій роботі дирекції ННІ післядипломної освіти, інформаційно-обчислювального центру НУБіП України та Комп’ютерно-інформаційного центру ВСП «РФК НУБіП України» лекції проходили в on-line режимі.

Науково-педагогічні працівники були ознайомлені в доповідях з рівнями та ступенями освіти в Україні, вимогами до наявності систем внутрішнього забезпечення якості фахової передвищої освіти та досвідом організації освітнього процесу в НУБіП України. В доповідях піднімалися актуальні на сьогоднішній день питання психологічної допомоги, а також стресостійкості; формування соціальної компетентності в умовах змін; психологічні труднощі подолання стресових ситуацій, формування особистості і самовідновлення в умовах війни та інші цікаві питання.

В якості підсумкового контролю науково-педагогічними працівниками були підготовлені випускні роботи за запропонованою тематикою. Після успішного підвищення кваліфікації науково-педагогічні працівники факультету економіки та бізнесу отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Дякуємо ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України за надану можливість пройти цікаві та професійні курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників та сподіваємось на подальшу співпрацю.