IMG_1692Студентська рада факультету економіки та бізнесу вирішила провести для студентів першого курсу розважальний захід «Party першокурсників», що ставив за мету познайомити першокурсників один з одним із різних груп факультету, виявити їх таланти та інтереси.

Захід передбачав три складові: візитка групи, концертна програма та конкурс караоке. Сценарієм вечора передбачалось чергувати ці три частини між собою, й, тим самим, зробити захід цікавим та веселим.

Більшість груп першокурсників зробили дуже цікаві відео презентації. Група маркетологів вирішила презентувати себе танцювальною постановкою.

Концертні номери розділилися на танцювальні та вокальні.

У конкурсі караоке взяли участь чотири команди: «Ритм», «Мемедле», «Олди» та «Go crazy».

У першому раунді конкурсу команди повинні були заспівати пісні, запропоновані ведучою. В цьому раунді команди виявили єдність зрозумівши принцип самого конкурсу.

Відстоювати інтереси команд у другому раунді зійшлися р одному представнику від кожної команди. Їх завданням було заспівати пісню різними способами: протанцювати лезгінку, заспівати оперним голосом або голосом соліста «Rammstein», постати в образі священика та ін.

У наступному конкурсі змагались дуети. Завданням пари було заспівати пісню, в якій кожне слово співали члени дуету по-черзі. Конкурс вийшов дуже смішним і драйвовим!

Завершилось змагання найцікавішим раундом. Команди мали на швидкість вгадати назву пісні за малюнками на екрані. Це був конкурс для справжніх меломанів!

По завершенню основної частини відбулося нагородження учасників концертної програми. І, звісно ж, який конкурс без переможця?! За рішенням журі переможцем конкурсу стала команда «Go crazy». Усі інші команди отримали нагороди в окремих номінаціях.

Продовжився вечір запальною дискотекою для усіх присутніх.

Щиро дякуємо студентській раді факультету економіки та бізнесу, а також Центру культури і дозвілля університету за організацію та проведення заходу!

О.О. Васильченко, заст. декана факультету з ОВР