3-го грудня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, громадська організація «Товариство людей з інвалідністю Сила духу» провела зустріч у неформальній обстановці. Гості заходу поспілкувалися на хвилюючі теми та обговорили плани на майбутнє.

Громадська організація «Товариство людей з інвалідністю Сила духу» утворилася навесні цього року. Її членами стали люди, які отримали травми на виробництві і переселенці. На сьогоднішній день до складу організації входять 64 мелітопольця. Вони беруть активну участь у міських заходах. Не неформальній зустрічі, яка була організована 3 листопада у лабораторії ТДАТУ «Навчальне кафе», люди з інвалідністю мали змогу поспілкуватися, донести про свої потреби та поділитися планами на майбутнє, а також подякувати один одному за підтримку і тепло:

–  В цей день особливо треба вернути увагу на людей з інвалідністю та повчитися у них сили духа, терплячості, мужності та подоланню усіх перешкод, що трапляються на їх життєвому шляху, зазначила голова ГО «Товариство людей з інвалідністю Сила духа» Лариса Петрова.

Завітав на захід і ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Володимир Кюрчев. Він побажав членам організації міцного здоров’я і добробуту:

–  Я хочу, щоб таких заходів було якомога більше. Щоб про вас згадували не лише 3-го грудня, а набагато частіше. Коли з людьми з інвалідністю постійно обговорюють важливі життєві питання, вони почувають себе потрібними суспільству. Хочу побажати всім міцного здоров’я, людських відносин вдома та в суспільстві, звернувся до всіх присутніх Володимир Миколайович.

Ректор також виконав почесну місію. Він вручив подяку громадській організації за їх внесок у вирішення важливих соціальних питань у місті.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»