В рамках проведення профорієнтаційної роботи, ключовою метою роботи викладачів ТДАТУ ім. Дмитра Моторного є залучення випускників шкіл до вступу в наш ЗВО.

Основною цільовою контактною аудиторією є учні старших класів загальноосвітніх шкіл. На сьогоднішній день, до найбільш популярних джерел первинної інформації про ЗВО відносяться: думка батьків, друзів; електронні ресурси; спеціалізована література (довідники, проспекти факультетів) і т.п. З огляду на вплив батьків та вчителів, який чиниться на старшокласників з питання вибору професії, дуже важливим є проведення  «інформаційної роботи», в рамках профорієнтації.

З цією метою 3 грудня викладачі факультету економіки та бізнесу та факультету енергетики і комп’ютерних технологій Вертегел С. Я., Сокіл Я. С., Гулевський В.Б. поспілкувались з батьками учнів 11 класів НВК № 16. Представники університету роздали інформаційні буклети, матеріали про навчання за всіма напрямами підготовки, які здійснюються в університеті, а також розповіли про можливості вступу випускників загальноосвітнього навчального закладу до Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного.

Крім цього, були розглянуті питання проведення Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ у 2019-2020 н.р для підвищення показника конкурсного балу ЗНО. В процесі спілкування батьки отримали вичерпні відповіді на усі їх запитання.

За матеріалами: доц. каф. ЕТТП Гулевський В.Б.