У ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» відбулася зустріч студентів спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» з представником ТОВ «Сивашенергопром» Андрієм Тимченко.

Товариство займається обслуговуванням вітроелектростанції, що розміщена на території Чаплинської ОТГ.

ВЕС Чаплинка сьогодні генерує чисту та «зелену» електроенергію, яку продає державі. В обслуговуванні вітропарку беруть учать спеціалісти з таких країн: Польща, Франція, Норвегія та Туреччина.

Андрій Тимченко розповів майбутнім випускникам про вимоги до своїх співробітників, умови та режими роботи підрозділу, що займається експлуатацією вітрогенераторів. Студентам розповіли про особливості експлуатації та обслуговування вітрогенераторів фірми Nordex за допомогою сучасних SCADA-систем.

Підприємство має потребу у спеціалістах в галузі автоматизації, тому студентам випускної групи ІС9118 було запропоновано пройти конкурсний відбір для подальшого працевлаштування в ТОВ «Сивашенергопром».

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»