Студенти спеціальності 208 «Агроінженерія» ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» були направлені для проходження виробничої технологічної практики на підприємства та організації Херсонщини, з якими укладені договори на спільну діяльність.

Керівник практики Марія Гордецька провела перевірку студентів на робочих місцях та поспілкувалася з керівниками практики.

У ФОП «Сидоренко М.М.» гарну характеристику надав керівник підприємства Микола Сидоренко. Микола Миколайович запропонував продовжити співпрацю з коледжем та збільшити кількість студентів на його підприємстві. Відмінну характеристику отримали Денис Мостицький у фермерському господарстві «Труд» та » Сергій Шахов фермерському господарстві «Зоря Каховщини».

Олександр Юристовський працює у ФОП «Марченко С.М.» с. Любимівка. Керівника практики від підприємства не було на місці, але студент був в процесі ремонту трактора МТЗ-82. В ТДВ «ім. Латиських стрільців» с. Нова Маячка вдалося поспілкуватися з головним інженером Миколою Миколайовичем, який дуже позитивно зустрів відвідувачів і виразив вдячність за студента Ігоря Маявця, який працював на полі та проводив дискування.

Студент Віктор Язєв проходить практику у фермерському господарстві «Довга Агро» с. Чорнянка, керівник підприємства та тракторист (до якого студент закріплений) подякували за студента, за його дисципліну та бажання працювати.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»