Переглянути випуски газети “Агро Таврія”

logoA.Однією з найяскравіших сторінок студентського життя у ТДАТУ є газета «Агро Таврія».46

Засновано газету 6 листопада 1990 року під назвою «Студенческий вестник» (газета виходила російською мовою), що проіснувала до січня 1994 року. З лютого 1994 року було розпочато випуск газети під назвою «Таврическая академия». З січня 2001 року газета вже друкується державною українською мовою, відповідно до якої змінюється і назва на «Таврійська академія».

C0LsmixXe8I - копияДо складу редакційної колегії входять проректори, декани, завідувачі кафедрами, начальники підрозділів, голова студентської ради університету. Відповідає за роботу редакційно-видавничого відділу – начальник Юлія Вікторівна Кондратюк  під керівництвом проректора з НПР Олександра Петровича Ломейко.

Газета має широке коло читачів як в університеті, так і у коледжах, які входять до складу університету. Окрім цього, «Агро Таврія» надсилається в інші вищі навчальні заклади агропромислового комплексу України. У якості профорієнтаційної роботи розповсюджується серед шкіл, технікумів, профтехучилищ як міста, так і регіону.

На сторінках газети розташована інформація про головні події в житті університету за місяць – досягнення, здобутки, нові розробки в області науки і техніки, закордонні практики наших студентів, загально університетські заходи під керівництвом студентських рад ТДАТУ, новини спорту та культурного життя.

Колектив редакції  знаходиться в постійному пошуку. Гасло «Агро Таврії»: «Намагання завжди тримати руку на пульсі життя і бути в центрі подій – гарант нашого успіху», яке і підтверджує наші перемоги та здобутки.67

Беручи участь у конкурсах газетних видань молоді Запорізької обласної Виставки «Молодіжний акцент», газета «Агро Таврія» неодноразово нагороджувалась Дипломами в номінації «Найкраща студентська газета».

Останнє досягнення колективу – участь у конкурсі на кращу газету ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України, що проводився Державною установою «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агро освіта» наприкінці 2014 року. Газета «Агро Таврія» стала кращою у номінації «Краще висвітлення навчально-педагогічного процесу» та нагороджена Дипломом.