16 грудня 2017 року студенти Таврійського державного агротехнологічного університету Вовк І.В. (факультет економіки та бізнесу– технічний профіль) та Івова Н.В. (факультет агротехнологій та екології – гуманітарний профіль) взяли участь в обласному етапі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

В урочистій обстановці організатори привітали усіх учасників та побажали креативності, творчого підходу до виконання завдань. Учасників було розподілено за віковими категоріями. Студенти нашого університету отримали завдання, на виконання якого відводилося 4 години.

З великою відловідальністю наші дівчата поставилися до роботи. За результатами  обласного етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка призове перше місце  посіла студентка 3 курсу факультету економіки та бізнесу ТДАТУ Вовк І.В. (керівник – завідувач кафедри суспільно-гуманітарних наук, кандидат філологічних наук, доцент Максимець Оксана Миколаївна).

03 лютого 2018 р. Вовк Ірина Вікторівна буде змагатись в останньому турі з конкурсантами з усієї України на предмет знання художнього слова Кобзаря. Вітаємо Ірину із заслуженою перемогою та бажаємо їй нових досягнень, креативних думок та творчого натхнення!